Klanų Kariai

Oficialus Klanų Karių fanų forumas!

rodiklisPortalasDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

NE i tema ^_~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
kukurūzas
Ginklanešys

Female Pranešimų skaičius : 3685
Amžius : 16
Užsiregistravimo data : 2010-09-05
Grobio Taškai : 290036
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Rangas: Karys/karė
Sveikatos Taškai (HP):
70/100  (70/100)
Klanų katės vardas: Gudreiva.

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 7:54 pm

Išsirinkti patį gražiausią parašą ir pabandyti bent kelias dienas jo nekeisti XD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 12545
Amžius : 18
Užsiregistravimo data : 2009-05-21
Grobio Taškai : 64689
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Deimantiakailis

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:03 pm

Popcorne* rašo:
love cats rašo:
BLOGA PAVYZDI RODOTE NAUJOKAMS *pasiėma peliuką ir ruošiasi nudurti tuos kurie rodo bloga pavyzdį *
Nebenoriu būti tik kate, noriu būti turbo kate XD

Seniau mano katė turėjo šuniuka D:
Atgal į viršų Go down
kukurūzas
Ginklanešys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
70/100  (70/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:04 pm

love cats rašo:
Popcorne* rašo:
love cats rašo:
BLOGA PAVYZDI RODOTE NAUJOKAMS *pasiėma peliuką ir ruošiasi nudurti tuos kurie rodo bloga pavyzdį *
Nebenoriu būti tik kate, noriu būti turbo kate XD

Seniau mano katė turėjo šuniuka D:

Kaip kietai XD
Tada aš kiaunę pagimdysiu. XD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:05 pm

Aš apie RPG.Mano vaikėja turėjo auginti šuniuka.
Atgal į viršų Go down
kukurūzas
Ginklanešys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
70/100  (70/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:08 pm

Šit kaip XD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:10 pm

Buvo labai kietai,buvau užpuolus savo mokytoja Liutaširdi su tuo šuniuku : DD
Atgal į viršų Go down
kukurūzas
Ginklanešys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
70/100  (70/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:15 pm

Visai kaip aš tave per DR XD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:20 pm

O aš tada susimušiau su Gelsvakaile(Dabartine SŽ) ir nukandau Vėjamurkio akį...Aw....Tada dar nemokėjau naudoti NPC sistemos ; DD Jau praėjo du metai nuo tos nesamonės,kaip gaila D:
Atgal į viršų Go down
Čiubakas.
Vadas

Male Pranešimų skaičius : 4443
Amžius : 19
Užsiregistravimo data : 2009-07-05
Grobio Taškai : 286781
Mėgstamiausias klanas :
  • Vienišiai

Klanų Katė
Rangas: Valkata
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Šešėlių Šokis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 8:59 pm

Atsimenu, kai visi kūrė forumus su antru žodžiu ,,klanai''
Tai kažkas buvo sukūręs kažką panašaus į Kupranugarių Klanus.
Tai čia net už Turbo kates geriau 8DD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 9:08 pm

Ar buvo ir tokie? : DD
Atgal į viršų Go down
Ryškianosė
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 8240
Amžius : 22
Užsiregistravimo data : 2009-07-04
Grobio Taškai : 174396
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Vienišiai

Klanų Katė
Rangas: Vienišius/vienišė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Lapės Uodega

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 04 24, 2011 11:49 pm

Sorry, kad įsiterpiu, bet vėl užėjo noras parant'inti:
Taigi. šįsyk mano objektas "Tema visai žaliems"

(Dabar bus dar dalykų kuriais aš nepatenkinta):
jeigu jūs paskaitysite post'ą pavadintą "Mokiniai ir mokytojai. Pamokos", tai arba jums sprogs galva, arba nugyliuosite labai logika neparemtu RPG taku.
Bijojau skaityti VISKĄ, taigi perskaičiau tiek:
Pvz:
Vaikščiojimas per pelkes. Aš gal kažką pramiegojau, bet dabartinėse teritorijose, ne vien šešėly yra pelkių. Išvis, Šešėlio klano naujosiose teritorijose pelkė atsirado gerokai vėliau, negu (lygtais) perkūno klano. Negalima sakyti, kad vaikščioti pelkėmis bemoka vien tik šešėlio klano katės. Tipo ką? Perkūne visi tokie atsilikėliai, kad nesugebėjo per mėnulių mėnulius savo pelkėj išmokti slampioti?
Apie miška: Mokėti spęsti spąstus, pasalas, patys maskuotis ir likti nepastebėti. Moka tik Perkūno klanas.
Pala ką? Patys maskuotis ir likti nepastebėti? Kas sumaišė šešėlio klaną su perkūno klanu? Taip perkūno klanas neprilygstami miško medžiotojai, kariai, mokantys išnaudoti kiekvieną miško savybę, kad sau padėtų kovoje ir medžioklėje, kiti klanai ne tokie miško vaikai, bet katės kurios TURĖTŲ garsėti savo neprilygstamu slėpimosi gebėjimu, sėlinimu TURĖTŲ BŪTI iš šešėlio klano.
Dėl plaukimo randu nedidelį kabliuką, bet čia kas kaip supranta. kitiems klanams MOKYTIS (plaukti) nereikia ir negalima. Na taip... čia tiesa, bet vis tiek mokėti reikia, nes yra nemažai klanų ribų kurias gali prireikti pereiti, tačiau tos ribos eina palei upes. Plaukti mokytis nereikia, bet kažkaip sugebėti teliūškuotis iš vieno kranto į kitą vis tiek negražu uždrausti būtų.
na ir Mokėjimas kopti skardžiais, akmenynais. Dalykas kurį moka tik vėjo klanas, ir vėl vargšai pritiškai atsilikę perkūniečiai per mėnulių mėnulius savo akmenyne net nesugebėjo ant riedulio užšokti. Kalbant apie tai, kodėl negali senosios šešėlio klano katės? Jos turėjo riedulius ir dalykus. Vėjo klano katės yra greitos ir vienintelės mokančios medžioti be tankios miško ar augalijos uždangos, o ne alpinistės.

Įsijaučiau, taigi dabar bus ir apie kitką.
Apie grobius bei Plėšrūnai. Medžiotojai.
Ryškianosė prigludo prie žemės. iš krūmo išbėgo 100-180 milimetrųm ilgio padarėlis turintis apie 4 centimatrų uodegą. Katė pašoko ir griebė jį. Pelkinis pelėnas nespėjo nė cyptelėti, kai jo smulkūs kauleliai sutraškėjo katės burnoje. Pelėnas, kurio kailiukas beveik juodas, rudo atspalvio, pilvas šiek tiek šviesesnis, ausys trumpos, uodegos apačia šviesesnė už viršutinę pusę suglebęs tysojo ant žemės. Karė pakėlė jį ir nunešė, jausdama jo 48 gramų svorį.
Na aš negaliu sakyti, kad labai blogai, jog surašyta kada pelėnai aktyvūs, nes kvaila medžioti kažką, kai nežinai, ar jis bent laksto laukuose. bet vikipedijiškas variantas mano kvailoms smegenims atrodo per daug moksliškas. Ak tiek to. prie šito per daug neapsistosiu.
Ai va. A kuodiel žuvys neaprašytos taip smulkiai? XD
Plėšrūnai buvo tikroji mano erzeliojimo priežastis.
Katės kruopščiai tyrinėjo audines (Ar jos bent buvo minėtos knygose?) ir suskirstė jas į Europines ir Kanadines. Kruopščiai ištyrusios apsilankančius vilkus, suprato, kad lotyniškas jų pavadinimas - Canis lupus, mokytojas pamiršęs paminėti mokinukui, kad ta lapė kuri nubėgo yra rudoji - nieko vertas.

Jūs esate dar nebaigę darželio, todėl parašysiu šitą: (mano asmeninė interpretacija, kaip turėjo vadintis
Šiuo metu forume: )
Čia jau cituosiu žodis į žodį, su savo nuomone skliaustuose

Mūsų vartotojai iš viso parašė ...... pranešimų(us)
Vietoje daugtaškio yra nuolat besikeičiantis skaičius. Po kiekvieno posto tas skaičius didėja. Iš skaičiaus galima spręsti, ar nariai aktyvūs, ar jų daug.
(nes sakinys "Mūsų vartotojai iš viso parašė 8456 pranešimų(us), nepakankamai aiškiai pasako, jog nariai parašė 8456 pranešimus)

Mes turime ... registruotus(ų) vartotojus(ų)
Vietoje daugtaškio yra skaičius, kuris parodo, kiek forume yra narių.
(Nes sakinys "Mes turime 252 registruotus(ų) vartotojus(ų)" nepakankamai aiškiai, pasako, kad forume yra užsiregistravę 252 nariai)

Naujausias registruotas vartotojas yra ...
Vietoje daugtaškio yra žmogaus nikas. Rodomas paskutinis užsiregistravęs ir patvirtinęs savo
el.paštą forumietis. (Nes ne pakankamai aišku... Nu pagaunat mintį.)
<...>

Users having a birthday today :
Po dvitaškio būna įrašytas vardas nario, kuris pagal profilį turi tą dieną gimtadienį. Jeigu užsirašysite netikrą savo gimtadienio mėnesį, datą, kompiuteris rodys tą, kurią jūs užsidėjote. Galima net padaryti, kad jums sueitų atseit 99 metai arba 3 metukai. Dažniausiai rodomas tikslus arba - amžius žmogaus, kuris švenčia gimtadienį. Skliaustuose yra skaičius parodantis kiek metų sueina.
(Jei kam nors rūpi ir nemoka sugūglinti netgi gūgle transleitoriaus - verta perskaityti)

Users with a birthday within the next 7 days:
Išvertus iš anglų kalbos: Nariai, kurių gimtadienis bus už savaitės. Rodomi nikai ir skaičiukas, kiek metų jiems sueis. Norėdami pasveikinti jubilijatą galite parašyti jam asmeninį pasveikinimą arba parašyti į bendrą temą. Tie, kurių temų nerasite, patys nekurkit.
(tas pats, ką minėjau prieš tai)

EDIT:
Katinų ir kačių veislės
Nežinau, gal tik man ir ūsui apsilanko mintis patikrinti kačių veisles ir pasirankioti išvaizdos detalių galbūt būsimiems veikėjams. Kaip į google įrašyt "kačių veislės" nesugalvojau, todėl šitas man labai padėjo.
O po viso to:
"P.S.
Jeigu norite susikurti kokios nors ne miškinės veislės katę,
biografijoje būtinai pridurkite, kad jūsų šeima ar giminė buvo/yra tos
veilės. Geriausia parašyti, jog seneliai buvo naminiai veisliniai
katinai ir iš jų paveldėjote kailio spalvą. Sfinksų veilsės katės šiame
forume nepageidaujamos - nebent jos naminukės. Tiesa, nebūtina kurtis
veislinio veikėjo, kad sužavėtumėte kitus. Internete gausu miškinių
kačių atvaizdų. "

Nu kaaam kišti veisles, jeigu paskui dar paragini žmones NEKURTI veislinio veikėjo? Ir KAS gali norėti būti naminukų giminė, kai naminukai taip niekinami (Ir turėtų būti niekinami) miške?
Ar žmonės neturi interneto, kad kačių kailio raštų pasižiūrėtų? Ar neturi vaizduotės, kad sugalvotų? ar neturi benamių kačių kur nors mieste, kad pamatytų?

Taip pat "Kaip atrodo knygos veikėjai?"
- žiauriai daug fanų sugalvotų kačių ir galu lažintis, netikslių klnaų karių kačių dizianų. Va kokybiškas puslapis. http://www.freewebs.com/warriorcatpics/
jis yra prie "Specialus ačiū". Apie kiekvieną smulkmeną parašei, bet šitai visą tinklapį pražiopsojai

Also ištaisiau ūso klaidą "Moderatoriai" dabar naujokai galės tikrai žinoti, kad moderatoriai yra moderatoriai.

Paskutinį kartą redagavo Ryškianosė, Pir. 04 25, 2011 12:09 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas:

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 12:03 am

Jo ten su ta tema visai žaliems tai pz. Jau tokio baraxlo gervė ten
prirašius kad net juokinga ir graudu ir apgailėtina. Pvz epic klausimas:

KAS YRA OLA?

Nu jaučiu kad niekas nežino... nes Ola... nu čia reik fizikos ir chemijos ir biologijos aukštuosius baigt kad sužinot kas gi tai yra.... :DDD
Atgal į viršų Go down
Candy.
Ginklanešys

Female Pranešimų skaičius : 3957
Užsiregistravimo data : 2008-12-30
Grobio Taškai : 82418
Mėgstamiausias klanas :
  • Upės Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Anūkė

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 12:22 am

Nu. Gal pvz, kol a6 neperskaičiau tai nesupratau kas yra ola. Nu bet dapiso. Katės rujoja. O kalėms tada morčius? >> NEMAIŠYKIT SUPISTŲ SĄVOKŲ.
Atgal į viršų Go down
Hell Yes!
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 7753
Užsiregistravimo data : 2009-09-26
Grobio Taškai : 140689
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
900/900  (900/900)
Klanų katės vardas: Speigas (Sūnaus Žvaigždė)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 12:32 am

Lol XDD
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys

Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 9:11 am

Krč prisilužau čia xDDD
Atgal į viršų Go down
Gold*
Vyresnysis karys

Female Pranešimų skaičius : 1394
Amžius : 17
Užsiregistravimo data : 2011-01-03
Grobio Taškai : 21207
Mėgstamiausias klanas :
  • Perkūno Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Rangas: Žvaigždės klano narys/narė
Sveikatos Taškai (HP):
0/100  (0/100)
Klanų katės vardas: Gydažolė

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 9:27 am

Nu taigi ne vien jums. Nu blyn ateina koks 9 metų naujokėlis, ir nežino kas reiškia ola. Po to pradeda vanagus gaudyt, nes nežino, ar čia jie skaitosi plėšrūnais. Tegul būna dėl viso pikto. O dėl tų veislinių veikėjų- kokį nori, tokį kuries. Nu visko gamtoj pasitaiko nūūū. Gali ir seamo katei gimt miškinis ar atvirkščiai. Taip kad čia priklauso nuo žmogaus. Kokio jis nori.
Atgal į viršų Go down
Ryškianosė
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 8240
Amžius : 22
Užsiregistravimo data : 2009-07-04
Grobio Taškai : 174396
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Vienišiai

Klanų Katė
Rangas: Vienišius/vienišė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Lapės Uodega

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 2:29 pm

Todėl ir sakiau naujokam apklausą sukurti pasiūlymuose. jie ir patys pasakytų, ko čia reikia ko ne.
Bet ar manai, kad čia naujokai skaitys viską? Seniau užeidavau į temą žaliems ir ant duriniaus perskaitydavau viską, dėl smagumo, dabar baisu beskaityti.
Kiek pamaneu išvis be poros žmonių, kurie šiaip ar taip buvo labai spjovę ant logikos ir (beveik) visų surašytų taisyklių, niekas nedarė durnizmų ir be šios temos.
man PATIKO, kad parašyta kai kurių gyvūnų aktyvumo laikotarpis, bet kam ta vikipedija klanų kariuose? Kas man nepatiko, kad buvo surašytos viso rūšis, ar nebūtų užtekę tik genčių? (Lapė, Vilkas, kiaunė) Be to kačių matavimo vienetai skirtinga. Palei knygą matavo letenomis, lapės, kiškio šuoliais, plauko storiu.
(Devynių metų vaikas nežinantis, kas yra ola XD. Aš ir mano visi pažįstami vaikai septynių metų (Ir jaunesni) statydavom URVUS iš baldų ar ko pasitaikydavo. kur čia tau devynių metų vaikas nežinos uolos, nebus girdėjęs lapių ir vilkų net iš pasakų. Nenuvertink devynių metų vaikų.).
Dar vienas dalykas. Kai miškinei katei gims siamo veislės kačiukas būtinai pranešk.
Aišku fantazija beribė, bet... JSFGDS TTATT kas nors pratęskit mano mintį, man skauda smegenis. >.<
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas:

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pir. 04 25, 2011 3:19 pm

Ryškianosė rašo:
Todėl ir sakiau naujokam apklausą sukurti pasiūlymuose. jie ir patys pasakytų, ko čia reikia ko ne.
Bet ar manai, kad čia naujokai skaitys viską? Seniau užeidavau į temą žaliems ir ant duriniaus perskaitydavau viską, dėl smagumo, dabar baisu beskaityti.
Kiek pamaneu išvis be poros žmonių, kurie šiaip ar taip buvo labai spjovę ant logikos ir (beveik) visų surašytų taisyklių, niekas nedarė durnizmų ir be šios temos.
man PATIKO, kad parašyta kai kurių gyvūnų aktyvumo laikotarpis, bet kam ta vikipedija klanų kariuose? Kas man nepatiko, kad buvo surašytos viso rūšis, ar nebūtų užtekę tik genčių? (Lapė, Vilkas, kiaunė) Be to kačių matavimo vienetai skirtinga. Palei knygą matavo letenomis, lapės, kiškio šuoliais, plauko storiu.
(Devynių metų vaikas nežinantis, kas yra ola XD. Aš ir mano visi pažįstami vaikai septynių metų (Ir jaunesni) statydavom URVUS iš baldų ar ko pasitaikydavo. kur čia tau devynių metų vaikas nežinos uolos, nebus girdėjęs lapių ir vilkų net iš pasakų. Nenuvertink devynių metų vaikų.).
Dar vienas dalykas. Kai miškinei katei gims siamo veislės kačiukas būtinai pranešk.
Aišku fantazija beribė, bet... JSFGDS TTATT kas nors pratęskit mano mintį, man skauda smegenis. >.<

Jo, kai pamačiau, paspringau arbata. Žiauru, net nežino aks yra ola! :S
Atgal į viršų Go down
Hell Yes!
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 7753
Užsiregistravimo data : 2009-09-26
Grobio Taškai : 140689
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
900/900  (900/900)
Klanų katės vardas: Speigas (Sūnaus Žvaigždė)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Pen. 04 29, 2011 3:19 pm

Ryškianosė rašo:
Aš dabar jau mieguista todėl blaivai nemastau. verskit tekstą kaip norit, ignoruokit ar ką nors. ten bus daug ir visokių klaidų. atsiprašau. Niekas neverčia skaityti, čia tik mano PIKTA nuomonė. (Ne į temą temoj, nes čia ne į temą. tik nervai ir viskas)

1.Mano idėja - forumas tapo visišku mėšlu.
Naujokai visiškai nemokšiškai elgiasi, bet ką senieji nariai daro dėl to? Skundžiasi, šaukia ant jų. O kodėl naujokų niekas paprasčiausiai nebepamoko kaip reikia elgtis. Aš galiu sakyti, kad jie visiškai suįžūlėję, bet senieji nariai ne ką geresni. Nežinau. gal forumas pasidalinęs į du frontus - senųjų narių - kuriems seniau buvo geriau, ir naujųjų - kurie nematę kas buvo seniau sako, kad jiems dabar gerai. Ir nė vienas iš tų frontų nemeluotų, Gi beveik visi vyresnių ar jaunesnių žmonių požiūrio į gyvenimą nesuprantama. Taip ir čia. bet manau tai vis dar mažiausia problema.

2.Narių nuomonės labai skirtingos. iš to kyla daugybė nesutarimų. negaliu pasakyti, kad tai blogai. man ir pačiai patinka ginčytis sveiku protu. Ir aš laikausi savo nuomonės nagais ir ragais, bet štai čia nariai tikrai susiskirstę į grupes. Jei kas nors pasiūlė mintį - kad ir nelabai protingą ir ginčijasi dėl jos su kokiu kitu nariu, būtinai įsivels į šį ginčą daugybė narių ir visa tai liks paprasčiausiai keikimaisi ir "varymais" vieni ant kitų. kas bjauriausia, kad jeigu mintį pasiūlė koks senas narys tai jį kas nors palaikys, arba nedarys skandalo, o naujokui visiškos šakės būtų.

3.Dar yra valdžia. Atsiprašau, bet kas yra čia su tuo valdžios siekimu? kas čia su tuo, kad jei esi valdžioj, gali likti nebaudžiamas, gali varyti ant kitų. prisipažįstu yra narių kurie mane užknisa ir su kuriais aš elgiuosi gal kiek per griežtai. Dabar viešai ATSIPRAŠAU JEIGU KĄ NORS NETEISINGAI NUSKRIAUDŽIAU. Bet yra buvę, kad koks asmuo nori nubausti kitą už išsidirbinėjimą, nors pats elgiasi taip pat. Jeigu turi draugų valdžioj - viskas okeeey. Tas kitas narys -ypač jeigu ten naujokas, tiesiog neturi teisių. Senesni forumo nariai, ir nariai valdžioje gali daryti ką nori ir niekas jų nenubaus. Korumpuotas forumas.
Žinot ką - manot kad ir aš įsikabinus į valdžią. Okei. apsakykit mane kodėl turėčiau išeiti iš adminų. nors vieną priežastį - ir aš išeinu. Bus gaila, bus liūdna, bet koks skirtumas, nes adminai nieko nedaro.

4.Ir štai kita problema. Adminai nieko nedaro. Kk taryba yra bereikalingas lapės mėšlas. na ir kas, jeigu jie nuspręs ką pakeisti. Didelių pokyčių nebus, nes adminai neaktyvūs. Problema ne tame. visai ne. problema tame, kad jūs norite kažką keisti visai gerame forume. Pamenat kaip beveik visi norėjot į naujas teritorijas? Pakelkit ranką, kas nenorėtų grįžti į senąsias. Dabar viskas darosi taip juokingai suvaržyta, pririšta virvėmis prie įvairių taisyklių, prievolių, laisvė apribota, ir vis tiek visi draikosi kas sau. nežinau kaip šitą išspręsti.
Beje, aš vis dar užsirovusi ant gamtos, kad žvaigždės klanui nepranešama, kada jis turi pasirodyti. Turiu tris suknistas dvasias, kai visas gamtos vedamas žvaigždės kalnas kakoja snaigėmis, maniškės dvasios žiopso, nes joms negalima niekur rodytis. tai gali tik mis gamta.

Ir va. viskas klaidų kupinas tekstas baigtas. Dabar jei sakysit "tai kodėl neišeini, jeigu tau čia nepatinka?" tai paklausykit. Aš vis dar pasinešusi ant klanų karių. jei kas norite paplepėti, koks Pilkadryžis verksnys, arba koks Debesėlis kietas - aš jūsų paslaugoms. Be to per šį forumą susipažinau su nerealiais žmonėmis, turėjau iš ko pasijuokti, paliūdėti, papykti, turėjau su kuo pasiginčyti ir ką pakeikti. Galia palikti forumą su gerai prisiminimais, ir RPG dar nėra VISIŠKAI sugadintas... bet jau per plauką, nes turbo katėsyra turbo. tai tiek to... Baigu nusišnekėti. jei norit pąmastykit, jei nenorit nemąstykit. enjoy.

5. ai ir dar. Žvaigždės klano kakučiai - t.y. norai kurie išsipildo su gamtos burtų lazdele. VĖJAI D<
Tam kas matot ten nors lašelį proto po pirmo bandymo - apsikakokit. Ai ir dar. atšaukiu savo nesibaigiančių žolelių norą kaip protestą prieš gamta. Pirmyn gamta. Ateik, supūdyk šešėlio klano žoleles. man tai kaaaasssss!

KAip keista kad tik dabar šitą pastebėjau OO Sutinku su tavim ryške, visom penkiom.
Atgal į viršų Go down
Gold*
Vyresnysis karys

Female Pranešimų skaičius : 1394
Amžius : 17
Užsiregistravimo data : 2011-01-03
Grobio Taškai : 21207
Mėgstamiausias klanas :
  • Perkūno Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Žvaigždės Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
0/100  (0/100)
Klanų katės vardas: Gydažolė

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Št. 04 30, 2011 8:47 am

Ryškianosė rašo:
Nu gi sakau, dėl viso pikto ;DD
Atgal į viršų Go down
Dyglys
Žvaigždės Klano narys

Female Pranešimų skaičius : 7720
Užsiregistravimo data : 2010-04-23
Grobio Taškai : 83065
Mėgstamiausias klanas :
  • Perkūno Klanas
  • Šešėlio Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Upės Klanas

Klanų Katė
Rangas: Mokinys/mokinė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Varvaletenė

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Št. 04 30, 2011 10:42 am

Ne į tema aš dabar ;DDD Vargšė Skirmantė Skirgilaitė rasta negyva _._
Atgal į viršų Go down
Dreamz.
Vyresnysis karys

Female Pranešimų skaičius : 1461
Užsiregistravimo data : 2011-02-14
Grobio Taškai : 19158
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
44/100  (44/100)
Klanų katės vardas: Nakties Paukštė

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Št. 04 30, 2011 11:28 am

Oba.

Tirli Pirli.
Atgal į viršų Go down
whiskers`
Ginklanešys

Female Pranešimų skaičius : 3072
Užsiregistravimo data : 2011-04-08
Grobio Taškai : 23585
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Vienišiai

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Rainoji Svajonė. (trumpiau tiesiog Rainoji)

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Št. 04 30, 2011 12:57 pm

Tim tirliliam.
Atgal į viršų Go down
Black Shadow*~
Moderatorė

Female Pranešimų skaičius : 8283
Užsiregistravimo data : 2010-09-04
Grobio Taškai : 58751
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas

Klanų Katė
Sveikatos Taškai (HP):
0/0  (0/0)
Klanų katės vardas: Erelio Žvaigždė ( Erelio Skrydis a.ka Erelis )

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 05 01, 2011 9:41 pm

O tik db Ryškės postą pamačiau. Postus tiksliau.Tu tikrai teisi.Dabar pačiūrėjus į adminus pamatai tik gamtos išsidirbinėjimus,gt pervedimus ir kitus menknikius. Bet key,nesivelsiu.

Vadas

Male Pranešimų skaičius : 4443
Užsiregistravimo data : 2009-07-05
Grobio Taškai : 286781
Mėgstamiausias klanas :
  • Vienišiai

Klanų Katė
Rangas: Valkata
Sveikatos Taškai (HP):
100/100  (100/100)
Klanų katės vardas: Šešėlių Šokis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Sk. 05 01, 2011 9:44 pm

Ai, kai nedalyvauju RPG, tai ir nekyla tokių bėdų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: NE i tema ^_~   Today at 11:50 pm

Atgal į viršų Go down

NE i tema ^_~
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 340Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.
» Panelė Megutė
» KK taryba *laikina tema*